Всі цибульки
Всі цибульки
Reload
Сьогодні були з чоловіком і котом в лісі. При тому, що цей самий кіт бачив природу вперше(виріс у квартирі). При тому, що мій чоловік проявив себе майже вікінгом(хоч воює він за ноутом). Я їх дуже люблю!Мої кохані чоловіки!Бо в самий насподіваний момент, коли того не чекаю, можуть здивувати. Хай не цибулька вишла, а цибулинонька)Маленька цибулиночка) Всім добра і миру!)))
1
вірю
0
не вірю
15 кві 2016 о 6:52
Прийшов до нас в гості один італієць і похвалився, що може з'їсти цілий стручок пікантного перцю без хліба і води. Цей фокус він за столом показав) На столі якраз був хрін і ми йому сказали, що в нас є ще пікантніше. Цей герой набрав повну столову ложку хріну, спробував... А далі шок, бідолаха побіг до ванни і довго звідти не виходив) Більше про пікантні продукти мови не було)
2
вірю
0
не вірю
02 лис 2015 о 3:32
Із-за жари цього літа мій ноут став перегріватися. Єдине, що йому трохи помагало - це прикладання льоду. Одного такого дня я забула заготовити лід, і довелося прикладати заморожену курячу грудинку)) за годину грудинка повністю розмерзлася і довелося її приготувати на обід. мабуть ще трохи б часу вона провела на ноуті, і смажити її не треба би було)
1
вірю
0
не вірю
08 жов 2015 о 0:43
Якось на контрольній з економіки нас двох з подружкою пересадив професор на першу парту, аби не списували. От я кажу їй - зара я тобі фокус покажу, шо він засне, а ми будем списувати. От і під ніс говорю "засни, засни, зараз ти заснеш". А було то зимою, дощ безупинно паде, 6 вечора, холодно. Професор сів під батарею, і очі йому закриваються. Ми тоді списувати! Майже все встигли, але подружці з тої радості впала з парти книжка і професор пробудився. Всьо, кажу, зіпсула ти насланє.
3
вірю
0
не вірю
08 лип 2014 о 1:30
Коли я вчилась в інституті, була в мене колєжанка, яка завжди на уроці тільки й чекала на підказку. Особливо була біда з прикрим вчителем історії, то про віденський конгрес спитає, то про першу світову. Якось в черговий раз спитала вона мене, яка столиця Данії. Я ж відповіла, що Копендупен :) Після кількох її запитань "шо чесно?" і моїх "угу" - повірила :)
3
вірю
0
не вірю
13 чер 2014 о 6:53
Стався той втішний випадок в Римі - я тільки приїхала, і вирішили з мамою на вихідних обійти всі видатні місця, відповідно, гарно вибралися, щоб вийшли класні фотки. А був тоді ще в мене фотоапарат з плівкою, з тим приколом "ой, давайте плівку доклацаємо, тоді проявити можна буде". От в кінці дня пішли ми в фотоательє. Працівник глянув на фотоапарат і побаранів. А тоді сказав нам, що там нема плівки :)))
1
вірю
0
не вірю
13 чер 2014 о 6:47
Було то давно, ще вроді перша інавгурація Кучми. Слово то для мене було дивне, і весь час видавалося, що кажуть "кенгурація". Мені було мало років, і я діставала старших, щоб пояснили його значення. Тітка пожартувала, що то "президенту пришиють таку сумку з матерії і він буде скакати з нею по столі у ВР". Найцікавіше, що я довго в то вірила :)
1
вірю
1
не вірю
30 тра 2014 о 7:23
Приїхав мій друг, привіз 2 лотки повних їжі, тепер я буду ситий ввесь тиждень.
1
вірю
0
не вірю
03 лют 2014 о 20:11
Якось випивши за вечір 1 літр Ice Tea, вранці я відчував себе гірше ніж після великого бенкету. То ж як ви думаєте, мої спогади про те, що то був саме Ice Tea вірні?
0
вірю
2
не вірю
03 лют 2014 о 20:00
Щойно приїхав на навчання, а вже нема що їсти....
3
вірю
0
не вірю
03 лют 2014 о 19:50
© 2024, Tsybulka